Voorstellenbrief
De huidige cao eindigt op 31 augustus 2025. Dat lijkt nog ver weg maar met het voorjaar voor de deur is het al snel weer zover. Voordat de onderhandelingen met jullie werkgever starten is het voor ons belangrijk om te weten welke onderwerpen je graag in de komende voorstellenbrief terug ziet komen. We kunnen daarin natuurlijk niet alles kwijt, maar wel de zaken die voor CNV leden belangrijk zijn.
Ledenvergaderingen
We houden in Vierverlaten (Hoogkerk) en Zwolle (Sensus) eigen CNV ledenvergaderingen. Op de andere locaties kan je aansluiten bij de collega's van de FNV. Die data zijn nog niet bekend maar delen we zo spoedig mogelijk.Het is belangrijk om als lid aanwezig te zijn bij de ledenvergaderingen. Daar kun je je stem laten horen en zal ik samen met mijn kaderleden goed naar je luisteren. En neem gerust collega's mee die nog geen lid zijn van de vakbond, want jullie zijn de ogen en oren van het bedrijf. Of je nu bij Cosun Beet Company, Sensus of Cosun RD&I werkt.
De CNV ledenvergaderingen staan als volgt gepland:
Vierverlaten Hoogkerk - donderdag 6 maart 16.00-17.30 uur - Vergaderruimte 'voor'
Sensus Zwolle - donderdag 13 maart 13.30-15.00 uur - Grote Vergaderzaal
Op de cao-pagina is het hele cao-traject te volgen en kun je meepraten, reageren (ook op anderen) en je vraag stellen. Ga direct naar de cao-pagina
Maak je collega lid! Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega betaalt de eerste 5 maanden in totaal € 25,-. Deze actie loopt tot 1 maart. Daarna geldt een nieuwe actie. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!
Als er verder nog vragen en/of opmerkingen, dan kan je mij telefonisch of per e-mail bereiken.
Auke Wietze Bosma
bestuurder CNV
M: 06 8192 0453
E: a.bosma@cnv.nl