Nieuwe cao Cosun Beet Company

De leden van alle vakbonden konden de afgelopen week stemmen over het onderhandelingsresultaat bij Cosun/Sensus. De uitkomst is positief en daarmee is er een nieuwe cao.

Instemming onderhandelingsresultaat

Van alle drie de vakbonden hebbn we nu de resultaten binnen. We constateren dat bij alle bonden een groot aantal leden heeft gestemd en een ruime meerderheid heeft ingestemd met het bereikte resultaat.

Uitslag bonden

FNV

  • 70% van de leden heeft voor gestemd
  • 30% van de leden heeft tegen gestemd

CNV

  • 86% van de leden heeft voor gestemd
  • 14% van de leden heeft tegen gestemd

Vacos

  • 100% van de leden heeft voor gestemd

Hoofdpunten van het bereikte resultaat:

  • Looptijd 12 maanden
  • Structurele loonsverhogingen van 3,5% per 1 september 2024 en 1,5 % per 1 maart 2025
  • Een vergoeding van de ploegenoverdracht van € 5,- bruto per shift (per medewerker). Overdracht aan te wijzen door de leidinggevende.

Wij zijn blij met deze uitkomst wij bedanken de kaderleden voor hun betrokkenheid en vasthoudendheid tijdens de onderhandelingen en de steun van alle leden zonder elkaar hadden wij dit resultaat niet bereikt.

In de bijlage treft u de gezamenlijke nieuwsbrief van de bonden aan. 

Mede namens de onderhandelingsdelegatie werknemers

Servet Ozbakan en Mark Klunder
Bestuurders FNV

Jan Admiraal
Bestuurder VACOS

Auke Wietze Bosma
Bestuurder CNV
M: 06 8192 0453
a.bosma@cnv.nl 

 

Downloads