Transitievergoeding
Zoals vaker het geval is, zijn we het over een aantal punten snel eens en moet over een aantal onderwerpen nog flink onderhandeld worden. Eén van de belangrijkste punten is de hoogte van de transitievergoeding (ontslagvergoeding) als je het bedrijf moet verlaten.Tegenvoorstel
Als vakbonden waren we teleurgesteld in het eerste voorstel van de directie. Wij hebben daarop direct gereageerd en een evenwichtig tegenvoorstel gedaan. Bij het vervolg van de onderhandelingen zal Cosun Beet Company hierop reageren.Vervolg
Op 18 en 23 september 2025 praten en onderhandelen we verder over het sociaal plan. We hopen en gaan er vanuit dat we overeenstemming met elkaar kunnen bereiken. Daarvoor is het wel nodig dat de directie nog flinke stappen in onze richting zet.Maak je collega lid!
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega betaalt de eerste 5 maanden in totaal € 25,-. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!Mocht je nog vragen hebben, dan ben ik per mail of telefonisch bereikbaar.
Auke Wietze Bosma
Bestuurder CNV
M: 06 8192 0453
E: a.bosma@cnv.nl