Loononderhandelingen in volle gang
Tijdens het vorige overleg kwam Nestlé met een mager openingsbod van 2,5%, waarna nog een kleine stap werd gezet. Vakbonden hebben toen aangegeven dat er echt meer nodig was om verder te kunnen onderhandelen en om uiteindelijk tot een resultaat te kunnen komen. Vervolgens hebben we het overleg afgebroken.
Afgelopen donderdag, tijdens de vierde ronde, hebben wij verder onderhandeld met Nestlé over jullie nieuwe cao. Dit keer heeft jullie werkgever na drie uur onderhandelen een grote stap in de goede richting gezet. Hoewel we dus vooruitgang hebben geboekt, zijn we er nog niet.
Op dit moment gaat het voornamelijk over het loon, omdat het erop lijkt dat er voor de meeste andere inhoudelijke onderwerpen die op tafel liggen weinig tot geen ruimte is om hierover afspraken te maken.
Beslissende onderhandelingen op komst!
Op donderdag 24 april as. gaan wij verder in gesprek met jullie werkgever. Dan zal blijken of we tot een onderhandelingsresultaat kunnen komen voor de nieuwe cao van Nestlé.Volg het cao-nieuws
Via de cao-pagina volg je het laatste nieuws. Heb je een vraag? Je mag mij ook mailen of bellen.Mede namens de CNV kaderleden, Gerrit Schuur en Henk Jan Plakke,
Martijn den Heijer
Vakbondsbestuurder
T 06 201 64 972
E m.denheijer@cnv.nl
Michelle van der Hoeff
Vakbondsbestuurder in opleiding