Looptijd en loonsverhoging
In een looptijd van 12 maanden ontvang jij 3,5% loonsverhoging direct in januari 2026. Daarnaast hebben wij een eerste start gemaakt met een eindejaarsuitkering. Vanaf 2026 krijg jij een structurele eindejaarsuitkering van € 150 bruto. Dit komt overeen met ongeveer 0,2%. Daarmee hebben wij een koopkrachtverbetering gerealiseerd van 3,7%.
Daarnaast gaan de werknemers in de functiegroep II trede 1 en functiegroep III trede 1 er extra op vooruit. Zij ontvangen namelijk een extra periodiek per januari 2026. Dat doen wij om deze groep werknemers een extra koopkrachtverbetering te geven. In deze functiegroepen komen de tredes 1 ook te vervallen, waardoor standaard het aanvangssalaris voor nieuwe medewerkers wordt verhoogd.
Flexibiliteit in werktijd voor de medewerkers in de dagdienst
Ook kunnen dagdienstmedewerkers flexibeler omgaan met hun werktijden. Daarvoor wordt het dagdienstvenster met 1 uur opgetrokken en krijgen deze medewerkers de ruimte om binnen dat venster hun uren te maken. Dit betekent wel dat het huidige toeslagensysteem wordt gewijzigd.
De tijd-voor-tijd-uren die iemand kan sparen wordt standaard 50 uur. Als jij daarboven zit, dan worden de uren erboven uitbetaald.
Overwerk Uren Saldo naar volgende jaar
Daarnaast kan jij straks aan het einde van het jaar maximaal 50 overuren meenemen naar het volgende jaar in plaats van de huidige 40. Dit geldt voor iedereen.
Stemmen
Met dit resultaat zitten wij boven de verwachte inflatie van 2025 en denken wij dat er een mooi resultaat ligt. Uiteraard is het aan onze leden die daar een oordeel over mogen geven.
Daarom vragen wij aan jou om aan ons te laten weten wat jij van het resultaat vindt. Jij kan stemmen tot en met donderdag 20 november 24.00 uur. Hiervoor ontvang je een aparte nieuwsbrief
Stem nu
Lees in de bijlage hier het totale pakket aan afspraken.
Dank dat jij lid bent van CNV!
Wat fijn dat jij lid bent van CNV! Dankzij jou kunnen wij er samen voor zorgen dat wij steeds betere arbeidsvoorwaarden krijgen. Daarnaast staan wij voor jou klaar om jou te helpen als jij ons nodig hebt en geven wij jou graag advies op het gebied van werk en inkomen. Jouw betrokkenheid maakt een verschil en daar zijn wij jou heel dankbaar voor.
Wij hebben goed nieuws: er is nu ook een lid-maakt-lid actie! Jij kan een collega uitnodigen om ook lid te worden van CNV. Dat werkt heel simpel: Nodig een collega uit via jouw CNV-account op: www.cnv.nl/maak-een-ander-lid/. Wordt jouw collega lid? Dan ontvang jij een cadeaubon van €20 als bedankje! Jouw collega profiteert meteen van een voordelig startlidmaatschap: slechts €25 voor de eerste 5 maanden.
En verder...
Wil jij reageren of heb jij een vraag? Op de cao-pagina kan jij het hele cao-traject volgen en bij alle fases meepraten, reageren of jouw vraag stellen. Ga naar de cao-pagina. Zoals eerder aangegeven, houd ik jou ook gedurende het proces op de hoogte.
Mede namens Sander Rincker en Jan Willem van Boven (CNV)
Lisa Kuiper
Bestuurder CNV
M: 06 4248 9210
E: l.kuiper@cnv.nl