Communication Officer CNV Internationaal

Wil jij als communication officer bijdragen aan het verbeteren van de positie van werknemers in Afrika, Azië en Latijns-Amerika?

Wie wij zijn

Wij zijn een club van verschilmakers. We zetten ons in voor sterke werknemersrechten buiten de landsgrenzen. Samen strijden we voor eerlijk loon en veilige werkomstandigheden. Voor de kledingmakers, mijnwerkers, palmolie plantagewerkers en suikerrietwerkers in Afrika, Azië en Latijns Amerika. We verenigen ons voor een eerlijke wereld, met gelijke kansen voor iedereen. Als communication officer werk je vanuit CNV Internationaal samen met een team van bevlogen collega’s in Nederland en met collega’s en vakbondspartners uit 15 landen.

Wat je gaat doen

Als communication officer breng jij onze projecten voor het voetlicht en zet je jouw creatieve skills in bij het ontwikkelen van vernieuwende campagnes voor internationale productieketens. Je werkzaamheden zijn divers. De ene dag schrijf je social media teksten en een opinieartikel voor een landelijk dagblad. De dag erop help je jouw Indonesische collega’s bij het bedenken van een campagne en het maken van een video over werken in de palmolie industrie.

Verder werk je aan: 

  • het ontwikkelen en uitvoeren van een nieuwe meerjarige communicatie- en campagnestrategie;
  • het ontwikkelen en uitvoeren van een actief pers- en mediabeleid;
  • het inzetten en gebruik van social media, bijvoorbeeld door het opzetten van een campagne;
  • het ontwikkelen en uitvoeren van campagnes voor particuliere fondsenwerving richting donateurs (enkele keren per jaar);
  • het ondersteunen van landencoördinatoren en lokale vakbonden in communicatie- en lobbytrajecten voor regio’s waar CNV Internationaal werkt.
Multi Company Collective Bargaining Agreements in Vietnam (NL)
CNV Internationaal - ons werk in de kledingindustrie

Wie je bent

Je bent een échte creatieve duizendpoot, die graag zijn of haar skills inzet om de belangen van werknemers, buiten de landsgrenzen te versterken. Hands-on is jouw middle name, en je schakelt graag en snel tussen diverse projecten. Verder heb je op zak:

  • Minimaal een afgeronde HBO- of WO-opleiding op het gebied van communicatie en/of marketing; of journalistiek
  • Bij voorkeur 3 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie;

Uitstekende taalvaardigheid (lezen, spreken, schrijven) in het Nederlands en Engels en/of Frans en/of Spaans.

Het is fijn als je:

  • Aantoonbare ervaring hebt met het coördineren en uitvoeren van communicatie- en campagne-activiteiten, woordvoering en onderhouden van perscontacten;
  • Ervaring hebt op het gebied van particuliere fondsenwerving en het ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie richting donateurs;
  • Een netwerk hebt in het werkveld van internationale samenwerking en media of de kwaliteiten om een dergelijk netwerk snel op te bouwen;
  • Ervaring hebt met het werken met en voor organisaties in ontwikkelingslanden.

Wij bieden

Werken bij CNV Internationaal is maatschappelijke impact maken op dagelijkse basis. Het is uitdagend, en daar zetten we graag iets tegenover. Je krijgt van ons:

  • Een uitdagende en creatieve communicatiefunctie voor 32 uur per week;
  • Aantrekkelijk salaris van minimaal € 3.136,48 bruto per maand tot maximaal €4.182,41 bruto per maand (uitlopend naar € 4.845,28 bruto), op basis van 36 uur per week;
  • Een goed pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een eindejaarsuitkering van 8,33% en pensioenregeling van PFZW;
  • Een laptop en een mobiele telefoon;
  • Scholingskansen, met een persoonlijke leerrekening en individueel budget;
  • Je start met een jaarcontract. Bij gebleken geschiktheid, wordt dat hierna omgezet in een vaste aanstelling;
  • Alle vrijheid, verantwoordelijkheid en ruimte om het beste uit jezelf en collega’s te halen;
  • Een prettige, open organisatiecultuur waar we van elkaar leren en waarin groei voorop staat;
  • Werken nabij station Utrecht Overvecht en de mogelijkheid om hybride te werken.

Enthousiast? Zo solliciteer je

Sluit de vacature naadloos aan bij je passie, ambitie en talenten? Reageer dan voor 2 april met je CV en motivatiebrief via internationaal-vacatures@cnv.nl o.v.v. ‘communication officer’, t.a.v. Elles van Ark, managing director. We vragen kandidaten om direct te reageren omdat we kandidaten doorlopend uitnodigen. Zolang de vacature online staat, loopt de procedure en ben je welkom om te solliciteren. 

CNV wil graag een afspiegeling van de samenleving zijn en hecht veel waarde aan diversiteit. We verwelkomen daarom graag sollicitaties van mensen met verschillende achtergronden en talenten.

Werven doen wij zelf, acquisitie wordt niet op prijs gesteld.  

Inhoudelijke vragen over de vacature? Neem contact met ons op.

Wij helpen je graag bij je vragen over de functie Communication Officer

Telefoonnummer
06-835 94106
E-mailadres