Stap deze zomer in de wereld van de familie Bouwer in Harderwijk. Bezoekers worden verwelkomd door de Yasmine, Manus en Mira Bouwer in een interactieve theatershow vol muziek, bouwinfo en plezier. Het tijdelijke themapark biedt een mix van entertainment en educatie: van een echte torenkraan en elektrofabriek tot een verkeersplein, workshops over (slimme) techniek, en het grootste riooldoolhof ter wereld.
Zaadjes planten voor de toekomst
De bouw en infra staat te springen om personeel. Er is grote behoefte aan allerlei soorten vakmensen. Van makers en ontwerpers tot creatieven en planners. We willen mensen laten zien dat werken in de bouw en infra meer is dan werken op de steiger of de bouwplaats. Met JIJ Bouwt de Toekomst willen we alvast zaadjes platen bij de jonge doelgroep: ze kunnen ontdekken hoe leuk het is om te ontwerpen of iets écht te maken, ze kunnen meer leren over slimme technieken, en over hoeveel diverse kansen er zijn in de sector.
Derde editie: organisatie door onder meer CNV
De professionele ontwikkeling van JIJ Bouwt de Toekomst is in handen van Kibeco (bekend van Dinopark) en Van Hoorne Entertainment (bekend van onder meer Woezel en Pip, de musical). Sinds dit jaar is de Stichting JIJ in de Bouw & Infra de hoofdorganisator: in samenwerking met Bouwend Nederland, Aannemersfederatie Nederland, vakbonden CNV en FNV, Vereniging van Waterbouwers en WoningbouwersNL. Uiteraard zijn er nog meer samenwerkingen: zoals bijvoorbeeld met SOMA College en Bedrijfsopleidingen, en het Bouw & Infra Park.
Praktische informatie
JIJ Bouwt de Toekomst is geopend van 19 juli t/m 17 augustus 2025 van 10 uur tot 17 uur. Alle kinderen en hun ouders zijn van harte welkom om deze zomer een bezoek te brengen aan dit unieke themapark. Een ticket kost € 7,50 per persoon. Wel even een tijdslot reserveren, zodat iedereen in een veilige en rustige omgeving kan genieten én natuurlijk iedereen een plekje heeft in het theater. De show wordt meerdere keren per dag opgevoerd! Dus niemand hoeft het te missen.
Meer informatie en tickets: www.jijbouwtdetoekomst.nl.
foto: René van den Burg