Woondiensten Training Pensioen Inzicht

Pensioen Inzicht. Een online training voor alle medewerkers bij een woningcorporatie. In de training ontdek je tips om je pensioen op orde te krijgen. De training vindt plaats op maandag 13 april. Meld je nu aan!

Pensioen Inzicht

Het zijn onzekere tijden. Wil je jezelf voorbereiden op jouw financiële situatie als je straks stopt met werken, dan kan CNV de training Pensioen Inzicht van harte aanbevelen. De training wordt mede mogelijk gemaakt door FLOW (het Fonds Leren en Ontwikkelen Wooncorporaties). Hoe ziet jouw financiële situatie eruit als je straks met penioen gaat?

- Heb je voldoende financiële middelen om je plannen waar te maken?
- Kun je ook straks financiële tegenvallers opvangen?
- Welke financiële middelen heb je straks tot jouw beschikking?

In een gedegen presentatie helpt een financieel expert jou om jouw financiële huishouding als je straks met pensioen gaat in kaart te brengen. 
De landelijk onderhandelaar Cao Woondiensten -Robbim Heins- zal ook deelnemen aan de bijeenkomst. Het belooft een interactieve avond te worden met veel ruimte voor vragen en opmerkingen.

Meld je aan voor de online training 13 april

Online Training Pensioen Inzicht: maandag 13 april om 19.30 uur

Aanmelden kan op de website: Training Pensioen inzicht Woondiensten - CNV FinVit
Aanmelden kan tot en met dinsdag 7 april 2026

Ervaringen van deelnemers

De eerdere ervaringen van deelnemers over de training zijn positief:

  • duidelijk verhaal, prettige interactie met de presentator.
  • Leerzaam en alles nog eens op een rijtje.
  • Leuke informatieve sessie, die je doet nadenken.
  • Nuttige info! Goed startpunt om mijn eigen financiële toekomst situatie verder in kaart te brengen.
  • Ik begrijp dat op de persoonlijke situatie niet kan worden ingegaan.
  • Meer informatie hoe pensioenen werken
    Kortom: van harte aanbevolen.

CNV FinVit

Als je geen kopzorgen hebt over jouw financiële situatie, kun je meer ontspannen je werk doen. 
CNV FinVit biedt programma's aan, als:
- Grip op je geld
- Maak je geldplanning
- Grip op jouw pensioen
Daarnaast biedt CNV FinVit op de werkvloer een incompany training aan. Trainingen aan leidinggevenden, HR-medewerkers om woningcorporaties handvatten te bieden om medewerkers te ondersteunen bij het orde krijgen van de financiële huishouding. 
Meer informatie over CNV FinVit: Woondiensten - CNV FinVit

Lid worden van het CNV

Maak je collega lid; vakbondswerk doe je samen! Binnen de sector Woondiensten is het CNV dagelijks actief om de belangen van de medewerkers in de sector te behartigen. Samen met de leden moet daar hard voor gewerkt worden. Is jouw collega nog geen lid? Maak jouw ongeorganiseerde collega nu lid van CNV. Je collega profiteert dan tijdelijk de eerste 3 maanden van 50% korting en jij ontvangt als aanbrenger van het nieuwe lid een cadeaubon van €20,-.
Meer informatie kun je vinden op: http://www.cnv.nl/werf-een-lid/ 

Ik wens jullie goede Paasdagen toe!

Robbim Heins, bestuurder CNV
M 06 5160 1987 / r.heins@cnv.nl