Aanmelden?
Meld je aan via deze link om deel te nemen aan de webinar. Kan je er niet bij zijn? Geen probleem, je kunt het webinar op een ander moment rustig terugkijken.Waar gaat het over?
In juni hebben wij jou geïnformeerd over de nieuwe pensioenafspraken tussen ANWB, FNV en CNV. Deze nieuwe afspraken zijn nodig om invulling te geven aan nieuwe pensioenwetgeving. Deze afspraken zijn nu verwerkt in een zogenaamd pensioen transitieplan waarmee het pensioenfonds aan de slag moet. Uiteraard willen wij jou hierover tevoren informeren. Tijdens het webinar zullen gemaakte keuzes worden toegelicht door een specialist en is er ruimte om vragen te stellen.Ledenraadplegingen
Op korte termijn krijg je als lid bovendien de gelegenheid om je stem uit te brengen over dit pensioen transitieplan in een schriftelijke/digitale ledenraadpleging. Daarover later dus meer!Maak je collega lid!
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega betaalt de eerste 5 maanden in totaal € 25,-. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!Vragen of opmerkingen?
Je kunt je vragen of opmerkingen richten aan Arthur Bot via onderstaand e-mailadres.Arthur Bot
Bestuurder CNV
E: a.bot@cnv.nl
M: 06 2044 5190