Een nieuwe cao voor Brocacef

Tot en met gisteren konden jullie stemmen op het onderhandelingsresultaat voor de nieuwe cao Brocacef. Een ruime meerderheid van de stemmers heeft vóór gestemd. Ook bij FNV en AVV is een meerderheid vóór. Dit betekent dat er een nieuwe cao komt per 1 februari 2026.

In onze nieuwsbrief van 17 februari vind je het volledige onderhandelingsresultaat terug. De salarisverhoging van 2,5% wordt met terugwerkende kracht uitbetaald vanaf 1 februari 2026.

Belangrijke punten waarvoor we jullie aandacht vragen

De aanwezigheidspremie

Tijdens onze bezoeken aan Brocacef‑locaties hoorden we dat veel medewerkers zich zorgen maken over de aanwezigheidspremie. Belangrijk om te weten: dit is een tijdelijke regeling. We gaan deze samen met Brocacef evalueren.

Om dit goed te kunnen doen, hebben we jullie ervaringen nodig. Heb je opmerkingen, vragen of zorgen? Neem dan contact met mij op. Jullie signalen zijn heel belangrijk voor een goede evaluatie.

Werkgroepen

Er komen werkgroepen voor:

  • het vormgeven van het IKB (Individueel Keuzebudget)
  • het onderzoek naar de beoordelingsafhankelijke beloning en toekomstige stijgingen van het WML (Wettelijk Minimumloon)

Voor deze werkgroepen zijn we nog op zoek naar medewerkers die willen meedenken. Dit is hét moment om invloed uit te oefenen op hoe deze onderwerpen worden ingevuld. Je bent van harte welkom om deel te nemen.
Wil je meedoen? Meld je dan bij mij aan.

Andere vragen of zorgen op je werk?

Speelt er iets anders op jouw werkplek waar je vragen over hebt, of waar je je zorgen over maakt? Laat het ons weten. Ook voor andere signalen of problemen op de werkvloer kun je contact met mij opnemen. Jullie ervaringen helpen ons om jullie goed te vertegenwoordigen.
Ontvang je deze nieuwsbrief per post? Ga dan naar www.cnv.nl en ga vervolgens naar het kopje cao en tik in het zoekveld Brocacef in.

Heb je een collega die nog geen lid is?

Dan heb ik goed nieuws voor je! Voor elke collega die je aanmeldt als lid, ontvang jij een cadeaubon van €20. En jouw collega krijgt de eerste 3 maanden 50% korting op het lidmaatschap. Een mooie deal, toch? Voor meer informatie, ga naar www.cnv-ledenwerven.nl.

Elise van der Wal, Onderhandelaar CNV
06 4248 9079 / e.vanderwal@cnv.nl