Update onderhandelingen cao AOC

Op 2 april was de tweede onderhandelingsronde voor de nieuwe cao bij AOC. We hebben veel onderwerpen besproken en ook vooruitgang geboekt, maar we zijn er nog niet uit. Op 7 mei praten we weer verder.

Onderhandelingen 2 april

Op donderdag 2 april vond de tweede onderhandelingsronde plaats om te komen tot een nieuwe cao bij AOC. Hier en daar is al overeenstemming bereikt. Zo zijn we het eens geworden over het voortzetten van de BHV vergoeding na 45 jaar en over een ruimere vergoeding van het sportabonnement. Bij sommige onderwerpen, zoals de stagevergoeding, naderen we elkaar. En over andere onderwerpen zoals RVU, loon en looptijd is nadere afstemming en uitzoekwerk nodig.

Volgende ronde: 7 mei

Vanwege vakanties kunnen we als gehele delegatie pas weer bijeenkomen op 7 mei. Uiteraard hoor je daarna snel weer van ons!

Betrek je collega

Als vakbond kunnen wij geen boodschappen voor jou doen, jouw auto voltanken of jouw energierekening betalen. Wij kunnen wél een goede cao voor jou afsluiten. De belangrijkste taak van vakbonden is het maken van afspraken over werk en inkomen namens de leden. Maar die goede cao komt er niet zomaar. Zonder leden is het moeilijk om goede afspraken te maken. Met elk nieuw CNV-lid worden wij sterker en zijn wij meer representatief bij jouw werkgever. Dit is de kern van ons werk, ook bij AOC.

Als jij als lid een nieuw lid aanbrengt, krijg jij van ons een cadeaubon van € 20. Voor meer informatie over onze campagne en hoe jij jouw collega kunt inschrijven als lid, kijk op s.soeters@cnv.nl