Eindbod Envalior

Zoals beloofd, krijg je hierbij het eindbod van Envalior. Daarover kun je vanaf maandag 24 november 20.00 uur stemmen. Daarvoor krijg je een mail. Hou dus je mail in de gaten.

Eindbod

In het eindbod staat onder andere het volgende:
Een loonsverhoging van 2% per 1/1/26
Eenmalige bonus van 177 euro ter compensatie van missen loonsverhoging december
Budgetgedreven merit increase

Het totale eindbod kun je in de bijlage vinden.

NEGATIEF ADVIES

Het eindbod leggen we NEGATIEF aan je voor. Daarvoor hebben we verschillende redenen. Zo dekt de 2% loonsverhoging niet de inflatie en ga je er dus op koopkracht op achteruit. Daarnaast wil werkgever de beoordelingsverhoging (merit increase) budgetgedreven maken. Daardoor is het niet duidelijk wat je merit increase wordt. We hebben tijdens de onderhandlingen aan de werkgever nog gevraagd om het nieuwe merit systeem weg te laten omdat dit niet transparant is. Maar dat zou volgens Envalior gevolgen hebben voor de loonsverhoging. Die zou dan nog lager dan 2% worden. In het eindbod houdt werkgever uiteindelijk vast aan de invoering van het budgetgedreven merit increase.

Digitale ledenbijeenkomst

Inmiddels hebben we al verschillende ledenvergaderingen gehouden in Emmen. We houden ook nog een ledenvergadering online via Microsoft Teams. 
Wanneer: maandag 24 november 19.30 uur.
Nu deelnemen aan de vergadering

Stemmen

Na deze laatste ledenvergadering van maandag krijg je een aparte nieuwsbrief met de link om te stemmen over het eindbod. Want uiteindelijk is het woord aan de leden. Hou je mail dus in de gaten en stem. Want het gaat om jouw cao, om jouw arbeidsvoorwaarden. Stemmen kan tot dinsdag 2 december 12 uur.

Vragen?

Heb je nog vragen of op- of aanmerkingen? Laat het dan horen. Dat kan via de mail of via jouw cao-pagina.

Mede namens kaderlid Nancy van Rattingen-Schenkhuizen

Ed Leunissen
Bestuurder
E: e.leunissen@cnv.nl
M: 06-29023284 

Downloads