We hebben de werkgever de uitslag van de stemming medegedeeld en laten weten dat wij de cao daarom niet zullen tekenen. De leden van de bonden Synergo-VHP en ABW hebben wel voor gestemd. De werkgever kan daarom met deze bonden de cao afsluiten. Of ze dat ook doen, weten we nog niet. De werkgever zal binnenkort laten weten wat ze gaan doen. FNV heeft het eindbod niet aan de leden voorgelegd.
Teleurgesteld
Uit de reacties blijkt duidelijk dat jullie nu niet in actie willen komen maar dat er wel grote teleurstelling is over de houding van de werkgever. Zo lieten leden weten dat een kleine salarisverhoging op zijn plaats was geweest en dat ze nu een gebrek aan waardering voelen. Ook dat hebben de werkgever laten weten.
Binnenkort zal Fibrant laten weten wat ze gaan met de uitslag gaan doen. Zodra we meer weten, laten we het horen. Heb je op- of aanmerkingen? Laat het dan horen. Dat kan via de mail of via jouw cao-pagina. Of spreek je kaderlid Peter Streutjens aan.
Mede namens Peter,
Ed Leunissen
Bestuurder CNV
E: e.leunissen@cnv.nl
M: 06-29023284