Laat jouw stem horen: ledenbijeenkomst cao Fresenius op 2 maart 2026

De cao-onderhandelingen bij Fresenius gaan starten en jouw stem telt. Daarom nodigen wij je uit voor een ledenbijeenkomst op 2 maart 2026, waarin we bespreken welke ideeën prioriteit hebben voor jou en je collega's. Zo kunnen we goed voorbereid het gesprek ingaan met de directie en opkomen voor de onderwerpen die er écht toe doen.

In verband met tijdelijke afwezigheid van Tristan Westra zal ik, Eileen Weisz, de komende periode jullie aanspreekpunt zijn vanuit CNV. Ook zal ik de onderhandelingen voor het komende cao-traject op mij nemen. Ik word hierin versterkt door kaderlid Agnes Mensink wie vorig jaar ook aan de onderhandelingstafel zat. 

Ledenvergadering

Wij zien jullie graag bij de gezamenlijke ledenvergadering met de FNV. Met jullie input kunnen we de onderhandelingen ingaan met een krachtig en gedragen verhaal. Er zullen twee ledenvergaderingen worden gehouden; één sessie in de ochtend, en één in de avond. Hopelijk treffen wij elkaar tijdens één van deze bijeenkomsten.

Datum:   Maandag 2 maart 2026
Tijd:        Ochtend: 11:00 uur / Avond: 19:30 uur
Locatie:  Vakbondshuis Emmen
Adres:     De Bukakkers 12, 7811 KZ Emmen

Vragen of opmerkingen

Voel je vrij om contact met mij op te nemen indien je vragen of opmerkingen hebt. Mijn contactgegevens staan onderaan deze nieuwsbrief.

Betrek je collega's

Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Hoe meer leden, hoe sterker wij staan in de cao-onderhandelingen. Jij kunt hier een handje in helpen. Voor ieder lid dat jij aanbrengt krijg je van ons een cadeaubon ter waarde van €20,-. Ga naar Met jouw collega's staan we sterker. Nodig ze uit! | CNV voor meer informatie over deze campagne. 

Eileen Weisz, bestuurder CNV
M 06 2886 6513 / e.weisz@cnv.nl