Nieuwe cao Kemira Rotterdam B.V. nu definitief

De afgelopen periode hebben we intensieve onderhandelingen gevoerd met de werkgever over een nieuwe cao. Dit proces vroeg om betrokkenheid, geduld en vertrouwen – en dat hebben jullie als leden duidelijk laten zien.


Uitkomst stemming cao-eindbod

Een meerderheid van de CNV-leden heeft ingestemd met het cao-eindbod van de werkgever. Dat betekent dat de cao nu definitief is. Ook de leden van de FNV hebben in meerderheid vóór het eindbod gestemd, waarmee er voldoende draagvlak is om tot een nieuwe cao te komen.

Reflectie op het resultaat

Hoewel wij als vakbonden niet achter het eindbod van de werkgever stonden, hebben jullie als leden een duidelijk besluit genomen. Dat respecteren wij. We blijven ons inzetten voor jullie belangen en nemen de signalen en aandachtspunten uit dit traject mee naar de toekomst.

Dank voor jullie betrokkenheid

We willen jullie bedanken voor jullie steun en betrokkenheid gedurende het hele proces. Jullie input en deelname aan de stemming zijn van grote waarde geweest.

Jerry Piqué
Onderhandelaar
E: j.pique@cnv.nl
M: 0651602052