De partijen hebben hun voorstellen toegelicht
Villeroy & Boch en de vakbonden (CNV en FNV) hebben op 26 augustus een eerste overleg gehad om tot een nieuwe cao te komen. Werkgever heeft de stand van zaken bij Villeroy & Boch toegelicht. Vervolgens hebben zowel CNV en FNV als werkgever de voorstellenbrieven toegelicht en zijn over en weer toelichtende vragen gesteld. Het doel van dit overleg was om elkaars voorstellen zo goed mogelijk te begrijpen. De werkgever heeft tevens tijdens het overleg de voorstellenbrief aangevuld en deze brief vind jij in de bijlage.
Op 10 en 29 september staan het tweede en derde overleg gepland.
Dank dat jij lid bent van CNV!
Wat fijn dat jij lid bent van CNV! Dankzij jou kunnen wij er samen voor zorgen dat wij steeds betere arbeidsvoorwaarden krijgen. Daarnaast staan wij voor jou klaar om jou te helpen als jij ons nodig hebt en geven wij jou graag advies op het gebied van werk en inkomen. Jouw betrokkenheid maakt een verschil en daar zijn wij jou heel dankbaar voor.
Wij hebben goed nieuws: er is nu ook een lid-maakt-lid actie! Jij kan een collega uitnodigen om ook lid te worden van CNV. Dat werkt heel simpel: Nodig een collega uit via jouw CNV-account op: www.cnv.nl/maak-een-ander-lid/. Wordt jouw collega lid? Dan ontvang jij een cadeaubon van €20 als bedankje! Jouw collega profiteert meteen van een voordelig startlidmaatschap: slechts €25 voor de eerste 5 maanden.
En verder...
Wil jij reageren of heb jij een vraag? Op de cao-pagina kan jij het hele cao-traject volgen en bij alle fases meepraten, reageren of jouw vraag stellen. Ga naar de cao-pagina CAO Villeroy & Boch | CNV. Zoals eerder aangegeven, houd ik jou ook gedurende het proces op de hoogte.
Mede namens Villeroy & Boch, Liza van Nuysenburg (FNV) en de kaderleden van CNV en FNV.
Lisa Kuiper
Bestuurder CNV
E: l.kuiper@cnv.nl
M: 06 4248 9210