Onderhandelingen voor een nieuw Sociaal Plan TenneT zijn in gang gezet

Eind vorig jaar hebben wij tijdens de cao-onderhandeling de afspraak gemaakt, dat we in de loop van 2026 gesprekken zullen voeren over een nieuw Sociaal Plan voor TenneT dat de huidige regelingen (DI+, Uitvoeringsregeling DI+ en Plaatsingsregeling) moet vervangen. Op vrijdag 28 augustus hebben wij een inhoudelijk gesprek gehad met wat meer duidelijkheid over welke kant TenneT op wil gaan. Graag horen wij wat jij als lid belangrijk vindt en waar wij vooral op moeten gaan inzetten. Vul dan ook de enquête in via onderstaande link!

Op vrijdag 28 augustus heeft er een inhoudelijke ronde plaatsgevonden, waarbij we meer een richting hebben gekregen welke kant TenneT op zou willen gaan. Wij vinden het ook belangrijk dat we de input van de leden hierbij betrekken en meenemen in ons volgend overleg.

Link enquête

Hieronder tref je de link aan voor de online enquête. Deze kun je invullen tot en met 22 september 2026. De enquête mag je ook breder met je collega's delen, zodat we een zo breed mogelijk beeld krijgen van wat voor jullie belangrijk is.

https://q.crowdtech.com/639j2xle5UyEyVBnYiNkLw

Vervolg

Op dinsdag 29 september gaan we verder praten met TenneT over de inhoud van het Sociaal Plan. We zullen de uitkomsten op basis van de door jullie ingevulde enquête meenemen en bespreken.

Samen sterker

Heb jij nog collega’s die geen lid zijn maar graag lid willen worden? Stuur hen dan vooral deze nieuwsbrief door. Met elk nieuw CNV-lid worden wij sterker en kunnen wij meer invloed uitoefenen op de onderhandelingen. Hoe meer leden wij hebben hoe beter het Sociaal Plan zal worden! Ook mag je als lid uiteindelijk meestemmen over het behaalde resultaat.

Momenteel hebben wij een zeer scherpe aanbieding voor nieuwe leden waarbij zij de eerste drie maanden 50% korting krijgen op het lidmaatschap: Word vandaag nog lid van CNV

Vragen

Mocht je nog vragen hebben, dan kun je een e-mail sturen naar i.kahil@cnv.nl.

Ina Kahil 
Bestuurder Arbeidsvoorwaarden