Praat mee over de nieuwe cao
Tijdens deze bijeenkomst bespreken we wat jullie belangrijk vinden voor de nieuwe cao. Denk aan loon, pensioen, thuiswerken, duurzame inzetbaarheid en andere arbeidsvoorwaarden.Jullie input vormt de basis voor de voorstellenbrief waarmee we de onderhandelingen ingaan.
Praktische informatie
Datum: woensdag 30 september 2026
Tijd: 12.00 uur
Locatie: meetingroom 2 & 3
Kun je er niet bij zijn? Je kunt jouw wensen en aandachtspunten voor de nieuwe cao altijd doorgeven aan een van de kaderleden of vakbondsbestuurder.
Samen sterk aan de onderhandelingstafel
Op 7 oktober 2026 starten de cao-onderhandelingen. Daarom is het belangrijk dat wij vooraf jullie wensen en aandachtspunten ophalen. Hoe meer input wij ontvangen, hoe sterker wij namens jullie aan tafel zitten.
Ken je collega's die nog geen lid zijn? Nodig collega's uit om lid te worden van CNV, zodat zij ook kunnen meepraten over de nieuwe cao.
Namens de CNV onderhandelingsdelegatie,
Marius Hordijk, Hans Heij & Martijn Luijendijk, Kaderleden CNV
&
Kelly Bolsenbroek
Vakbondsbestuurder CNV
k.bolsenbroek@cnv.nl