Nieuwe cao
De huidige cao loopt bijna af (31 maart 2026) en daarom willen we graag weten wat voor onze CNV-leden belangrijke onderwerpen zijn voor de nieuwe cao. We doen ook een extra beroep op jonge(re) leden om je inbreng kenbaar te maken op de komende ledenvergaderingen. Ben je toch verhinderd dan kun je mij altijd mailen en ook telefonisch ben ik goed bereikbaar. Of schiet één van onze kaderleden aan op de werkvloer (Gooitzen, Johan, Oepke of Rob). Want als vakbond CNV zijn we er voor jong en oud.
Ledenbijeenkomsten
Op dinsdag 10 maart 2026 staat de eerste cao-onderhandelingsronde in Bolsward gepland. Voorafgaand zijn op dinsdag 17 februari 2026 ledenvergaderingen waar zowel CNV- als FNV-leden bij aansluiten. De tijden vinden jullie onderaan deze nieuwsbrief. Ik nodig jullie van harte uit om daar ook als CNV-leden aanwezig te zijn en je uit te spreken.
Bijeenkomsten Hochwald - dinsdag 17 februari 2026 (zaal 1/kantine)
- 1e bijeenkomst 13.00 - 14.00 uur
- 2e bijeenkomst 14.00 - 15.00 uur
- 3e bijeenkomst 21.00 - 22.00 uur
De cao online
Je kunt alle info over de cao-onderhandelingen terugvinden op de cao-pagina: Cao Hochwald | CNV. Daar kun je ook vragen stellen of reageren. Krijg je dit bericht per post dan kun je de cao-pagina makkelijk vinden door naar www.cnv.nl/cao te gaan en dan vul je in de zoekbalk Hochwald in.
Maak je collega lid
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Hoe meer leden we hebben, hoe beter we kunnen onderhandelen over jouw arbeidsvoorwaarden. Een nieuw lid aanmelden gaat heel eenvoudig, en je krijgt er zelf ook nog iets moois voor terug. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV maak-een-ander-lid.
Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Samen staan we sterker!
Auke Wietze Bosma
Bestuurder CNV
M: 06 8192 0453
E: a.bosma@cnv.nl