Ledenvergadering
De ledenvergadering wordt gehouden op dinsdag 24 juni, samen met de leden van het FNV, zoals gewoonlijk in de kantine van jullie bedrijf te Zutphen en begint om 16:30 uur.
Wanneer je voorstellen hebt voor de nieuwe cao (en deze nog niet kenbaar hebt gemaakt) wil ik je vragen mij jouw voorstellen te mailen vóór 23 juni.
Dit in verband met de eventuele voorbereiding die nodig is in verband met de voorstellen.
Meepraten en vragen stellen
Op de cao-pagina is het hele cao-traject te volgen en kun je meepraten, reageren (ook op anderen) en je vraag stellen. Ga direct naar de cao-pagina
Maak je collega lid!
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega betaalt de eerste 5 maanden in totaal € 25,-. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!
Gerard van Dijk,
Bestuurder CNV
M: 06 2060 1819
E: g.vandijk@cnv.nl