Cao Aegon: uitnodiging online ledenbijeenkomst 13 november.

Op vrijdag 7 november is er overleg geweest tussen de vakorganisaties en Aegon om te komen tot een nieuw sociaal plan. We nodigen je uit voor een online bijeenkomst om de voorstellen van Aegon te bespreken.

Wat is er gebeurd ?

Tijdens het overleg heeft Aegon voorstellen gedaan die we graag donderdag 13 november voorleggen aan de medewerkers. De ondernemingsraad organiseert hiervoor een algemene online bijeenkomst. Onze leden ontvangen nog ook een uitnodiging voor een extra online ledenvergadering.

Algemene online bijeenkomst

De ondernemingsraad heeft uitnodigingen verstuurd voor een online medewerker-sessie op donderdag 13 november van 17:00 – 18:00. Deze uitnodiging wordt verstuurd aan zoveel mogelijk werknemers van Aegon, ongeacht of zij lid zijn van een vakbond. De vakorganisaties sluiten hierbij aan om de medewerkers te woord te staan. Check je mail of informeer bij de ondernemingsraad voor de uitnodiging.

Leden bijeenkomst

Direct na de algemene bijeenkomst start de online ledenvergadering van 18:00 – 19:00. Hiervoor zijn dus alleen leden van aangesloten vakorganisaties uitgenodigd. 
Door op onderstaande link te klikken kun je deelnemen aan de ledenvergadering.

Nu deelnemen aan de vergadering

Vragen?

Vragen kun je stellen via a.mulder@cnv.nl of bellen 0681919869.

cao en sociaal plan traject

Wil je het hele cao en sociaal plan traject bekijken? Ga dan naar de caopagina met deze link: Cao Aegon Nederland | CNV Vakmensen - Verzekeraars | CNV Vakmensen

Andre Mulder
Bestuurder CNV