Cao Aegon: verhuizing hoofdkantoor

Gisteren kregen jullie bericht over de voorgenomen verhuizing van het hoofdkantoor naar de USA. Wellicht niet onverwacht, maar toch een onaangename boodschap met wellicht verstrekkende persoonlijke gevolgen.

Wat kan het CNV voor je doen ?

Indien door de sluiting van een vestiging medwerkers ontslagen worden, treedt het sociaal plan in werking. Hierin staan de afspraken over de ontslagvergoeding, van werk naar werk begeleiding en opleidingsmogelijkheden. Op dit moment is een sociaal plan van kracht bij Aegon. Deze is aan de nieuwsbrief toegevoegd.

Dit sociaal plan loopt op 31-12-2025 af en vakbonden gaan deze herfst onderhandelen over een nieuw sociaal plan. Ook gaan we dinsdag a.s. met jullie OR in overleg om te horen wat nu de situatie is en wat de OR verwacht voor de nabije toekomst. Uiteraard houden we jullie over de onderhandelingen en het gesprek met de OR op de hoogte.

Maand van de vakbond

In de maand september kunnen medewerkers voor 1 jaar gratis lid worden van een vakbond. Dit is voor jullie wellicht niet relevant omdat je al lid bent, maar het is wel belangrijk dat zoveel mogelijk medewerkers lid worden van een vakbond. Hoe meer leden hoe steviger wij staan in de onderhandeling over het sociaal plan. 

Via social media worden alle medewerkers van Aegon attent gemaakt op de maand van de vakbond. Maar het helpt ook als jullie deze nieuwsbrief doorsturen of je collega's inlicht over de mogelijkheid en het nut om in september lid te worden.

Vragen?

Vragen kun je stellen via a.mulder@cnv.nl of bellen 0681919869.

cao traject

Wil je het hele cao en sociaal plan traject bekijken? Ga dan naar de caopagina met deze link: Cao Aegon Nederland | CNV Vakmensen - Verzekeraars | CNV Vakmensen

Andre Mulder
Bestuurder CNV


Downloads