Cao ICON – laat mij weten wat jij terug wil zien in de cao

Een tijdje geleden ontving jij een nieuwsbrief waarin ik vroeg of jij graag een RVU-regeling in de cao wil. Daarnaast gaf ik aan dat de onderhandelingen binnenkort van start gaan. Inmiddels zijn de onderhandelingsdata bekend. Dit betekent dat ik de inzet van CNV voor de komende cao wil bepalen. En daar heb ik jouw hulp bij nodig. Via de enquête in deze nieuwsbrief kan jij mij laten weten wat jij belangrijk vindt.

Enquête

De enquête is bedoeld voor alle medewerkers bij ICON. Hoe meer collega’s hun stem laten horen, hoe sterker wij staan tegenover jouw werkgever. Je kunt de enquête invullen tot en met 30 september 2026.

Vul hier de enquête in

Ontvang je dit bericht per post? Dan kun je de link in deze nieuwsbrief niet gebruiken. Deze nieuwsbrief is te vinden op de cao-pagina. Ga naar www.cnv.nl/caos/. Vul in de zoekbalk “ICON” in.

De onderhandelingsdata zijn bekend

De onderhandelingen zullen dit jaar plaatsvinden op 8 oktober, 29 oktober, 18 november en 1 december. Na elke onderhandelingsronde stuur ik jou, indien nodig, een nieuwsbrief met een update.

De cao online

Je kunt alle info over de cao-onderhandelingen terugvinden op de cao-pagina. Daar kun je ook vragen stellen of reageren. Ga hier naar de cao-pagina.

Maak jouw collega lid!

Een nieuw lid aanmelden gaat heel eenvoudig en jij krijgt er zelf ook nog iets moois voor terug. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Zij kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/

Het invullen van de enquête kost slechts een paar minuten, maar maakt een groot verschil. Alvast bedankt voor jouw bijdrage!

Lisa Kuiper
Bestuurder CNV
M: 06 4248 9210
E: l.kuiper@cnv.nl