Laat je mening horen over de cao VGZ

De onderhandelingen voor een nieuwe cao bij VGZ gaan binnenkort weer van start. Op 2 maart neem ik namens jullie plaats aan de onderhandelingstafel. Ik kijk ernaar uit om weer een mooi en evenwichtig arbeidsvoorwaardenpakket af te spreken. Maar dat kan ik niet zonder jullie input.

Jouw mening is nodig

Het gaat om jullie arbeidsvoorwaarden en daarom wil ik graag weten wat belangrijk voor je is. Je kunt je mening laten horen door de enquête in te vullen.  

Je hebt tot en met dinsdag 17 februari 23.59 uur de tijd om de enquête in te vullen. Vul HIER de enquête in.

De input uit de enquête verwerk ik in de onderhandelingsinzet die naar jullie werkgever gaat. Ik streef naar een zo compleet en aantrekkelijk mogelijk arbeidsvoorwaardenpakket. Maar we moeten ook realistisch zijn, niet elke wens zal doorgevoerd kunnen worden. We kunnen wel zo rechtvaardig en slim mogelijke keuzes maken. Jullie input helpt bij het bepalen van wat prioriteit heeft. 

Maak je collega gratis lid! Samen staan we sterker

Hoe meer collega’s meedoen, hoe beter het totaalbeeld wordt. Stuur de enquête dus gerust door naar collega’s die geen vakbondslid zijn. Elke stem telt!

En goed nieuws: jouw collega kan het eerste jaar helemaal gratis lid worden! VGZ vergoedt namelijk de volledige contributie in het eerste jaar. Help mee om onze positie te versterken en nodig je collega uit om zich aan te sluiten. 
Lid worden kan direct via de speciale actie van de werkgever: Word lid via de kortingsactie van je werkgever | CNV. Samen zorgen we voor een sterke cao en een nóg sterkere organisatie!

Actief meepraten

Wil je actief meewerken aan goede arbeidsvoorwaarden: dat doen we graag vóór maar vooral ook met jou! Stuur een e-mail aan m.jochemsen@cnv.nl en ik neem contact met je op. Volg ons ook op de cao-pagina, waar je ook vragen kunt stellen en mee kunt praten. Ga naar de cao-pagina  Cao VGZ | CNV.

Marieke Jochemsen,
bestuurder CNV
E: m.jochemsen@cnv.nl