Update onderhandelingen cao KLK Kolb

Afgelopen dinsdag 6 mei hebben we met jullie werkgever gesproken over de nieuwe cao. Helaas hebben we nog geen overeenstemming kunnen bereiken.

Op loon ligt het gat nog altijd ver uit elkaar. De werkgever biedt op dit moment 2,1% loonsverhoging - dat vinden wij onvoldoende. Ook over de RVU (Regeling Vervroegd Uittreden) zijn we er nog niet uit. De werkgever is niet bereid om de regeling te verlengen.

Op veel van onze voorstellen heeft de werkgever geen concrete toezeggingen gedaan. De voorstellen die de werkgever zelf heeft ingebracht rondom seniorenregelingen, hebben wij op dit moment niet kunnen accorderen.

Daarnaast wil de werkgever dat er vanaf 2026 tijdens de kerststop wordt doorgewerkt. Wij hebben duidelijk gemaakt dat wij geen collectieve afspraak hierover kunnen maken. Wel hebben we geadviseerd dit op vrijwillige basis te regelen, met een passende vergoeding.

Op 21 mei gaan we verder in gesprek. Daarna brengen we jullie uiteraard opnieuw op de hoogte.

Meepraten over jouw cao

Heb je vragen of opmerkingen, neem gerust contact met ons op. Op de cao-pagina van KLK Kolb kun jij het hele cao-proces volgen en ook meepraten over de cao.

Maak je collega lid van de vakbond

We hebben elkaar hard nodig. Samen staan we sterk! Hoe meer leden we hebben, hoe beter we kunnen onderhandelen over jouw arbeidsvoorwaarden. Een nieuw lid aanmelden gaat heel eenvoudig en je krijgt er zelf ook nog iets moois voor terug. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!

Mede namens Mark Boers (kaderlid CNV),

Maayke Kasper
bestuurder CNV
M: 06 4163 7049
E: m.kasper@cnv.nl