Publicatie van de cao-tekst
De definitieve tekst moet nog worden aangemeld bij het ministerie. Zodra dit is gebeurd, wordt de volledige cao gepubliceerd op de cao-pagina’s van beide vakbonden. Houd daarom de websites van CNV en FNV in de gaten voor de meest actuele versie.
Uitwerking nieuwe RVU-regeling zwaar werk
Er staat nog één belangrijk punt open: de verdere uitwerking van de nieuwe RVU-regeling voor zwaar werk. Partijen hebben inmiddels een datum gepland om overleg te hebben over de inhoud van de nieuwe RVU-regeling zwaar werk. Zodra hierover meer bekend is, informeren we jullie via de gebruikelijke wijze.
Samen staan we sterk
Met de afronding van de cao laten we opnieuw zien dat we samen sterk staan. Wil je ook bijdragen aan betere arbeidsvoorwaarden en meebeslissen over jouw toekomst?
Word dan nu lid! Lid worden kan via: cnv.nl/lid-worden. Nodig ook je collega’s uit om lid te worden, dit kan via: cnv.nl/maak-een-ander-lid.
Mede namens de kaderleden CNV en namens Elsa van der Kraats (bestuurder FNV Procesindustrie),
Aron FoppenBestuurder CNV
M: 06 8191 9719
E: a.foppen@cnv.nl