RVU-regeling Nedmag: breng je stem uit

De afgelopen periode hebben de vakbonden onderhandeld met Nedmag over de Regeling Vervroegd Uittreden (RVU-regeling). In deze nieuwsbrief nodig ik jou uit voor een fysieke ledenbijeenkomst waarin de vakbonden het resultaat van deze onderhandelingen zullen presenteren. Tijdens deze bijeenkomst is er ruimte voor het stellen van vragen, en zal er gestemd worden over deze RVU-regeling.

Jouw aanwezigheid is belangrijk om goed geïnformeerd te zijn én om jouw invloed uit te oefenen op het uiteindelijke besluit. Hopelijk ben jij er ook bij.

Details ledenbijeenkomst

De ledenbijeenkomst vindt plaats op dinsdag 27 januari 2026 in de bedrijfskantine van Nedmag. In twee sessies proberen wij zoveel mogelijk medewerkers te bereiken. 

1e sessie: 13:30 uur
2e sessie: 15:15 uur

We kijken uit naar je aanwezigheid en nemen jouw stem graag mee in het besluit voor de RVU-regeling!

Betrek je collega's

Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Hoe meer leden, hoe sterker wij staan in de cao-onderhandelingen. Jij kunt hier een handje in helpen. Voor ieder lid dat jij aanbrengt krijg je van ons een cadeaubon ten waarde van € 20,- per ingeschreven lid. Klik hier voor meer informatie over deze campagne. 

Eileen Weisz
bestuurder CNV
M: 06 2886 6513
E: e.weisz@cnv.nl