Met name op het punt van de loonvraag zijn we er niet in geslaagd om overeenstemming te bereiken.
Extra onderhandelingsdag
De werkgever heeft voorgesteld om op 13 januari 2026 opnieuw bijeen te komen, in de hoop dan wél tot een resultaat te komen. Wij blijven streven naar een goede cao die recht doet aan de verwachtingen en wensen van onze leden. Daarom gaan we op de 13e de vierde onderhandelingsdag tegemoet.
Uiteraard houden wij jullie op de hoogte van alle verdere ontwikkelingen.
Jullie zijn de kern van het bedrijf en dragen een belangrijk deel van de financiële resultaten van Essity. Jullie verdienen daarom een fatsoenlijke cao en een passende loonsverhoging.
Betrek je collega's
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Hoe meer leden, hoe sterker wij staan in de cao-onderhandelingen. Jij kunt hier een handje in helpen. Voor ieder lid dat jij aanbrengt krijg je van ons een cadeaubon ten waarde van € 20,- per ingeschreven lid. Klik hier voor meer informatie over deze campagne.
En verder
De komende tijd zal ik je vaker bijpraten over het cao-proces en over de voortgang. Je kunt alle info over de cao-onderhandelingen tervinden op de cao-pagina. Mocht jij op dit moment vragen of opmerkingen hebben neem dan gerust contact met mij op. Ik kom graag met je in contact.
Eileen Weisz
bestuurder CNV
M: 06 2886 6513
E: e.weisz@cnv.nl