Ledenvergadering verplaatst naar dinsdag 25 augustus 2026 online, stemmen daarna digitaal

Door omstandigheden wordt de ledenvergadering over het sociaal plan van Lantor verplaatst naar komende dinsdag 25 augustus 2026 online, van 13.30 tot 14.30 uur.

Er ligt een onderhandelingsresultaat voor het Sociale Plan. Bijgaand treffen jullie deze aan. Op teksten over de vaststellingsovereenkomst, die integraal onderdeel uitmaakt van het sociale plan, is nog geen overeenstemming. De komende dagen zullen wij gesprekken daarover voeren met Lantor. Aanstaande dinsdag willen we de volledige afspraken met jullie doornemen. Daarna kunnen jullie volledig ingelicht een keuze maken bij het stemmen.

Zie het sociaal plan in de bijlage van deze nieuwsbrief.

Meeting link voor dinsdag 25 augustus 2026: https://teams.microsoft.com/meet/34829479410533?p=G5G1mKxcPMXTy5xEX2

Vanwege de vakantieperiode en de beperkte aanwezigheid in de fabriek is besloten de vergadering online te organiseren. Tijdens de online ledenvergadering bespreken we het voorstel van de directie voor het sociaal plan en is er uiteraard gelegenheid om vragen te stellen en de verschillende onderdelen met elkaar door te nemen.

Na afloop van de ledenvergadering wordt de digitale stemming geopend tot 1 september 2026, 23.59 uur.

Leden krijgen na de ledenvergadering een e-mail met daarin de mogelijkheid om hun stem uit te brengen over het sociaal plan. Let op, je kan maar één keer stemmen. Eenmaal gedrukt op Voor of Tegen houdt in dat je je stem hebt uitgebracht. Ook is het mogelijk om je uitgebrachte stem toe te lichten.

We roepen iedereen op om bij de online ledenvergadering aanwezig te zijn en mee te doen. Jullie betrokkenheid en stem zijn belangrijk. We hopen jullie dinsdag te zien!