Vrijdag 20 maart: Actie #StopDeNullijn bij Rijkswaterstaat Centrale Post Zeesluizen Farmsum

Aanstaande vrijdag 20 maart laten medewerkers van Rijkswaterstaat van zich horen! Bij de Centrale Post Zeesluizen Farmsum wordt tijdens de late dienst (14.00-22.00 uur) een actie gevoerd, waarbij de drie bediende bruggen op het Eemskanaal worden geopend: Eelwerderbrug (N33), Woldbrug en Bloemhofbrug.
Met deze actie zetten wij onze CAO-eisen kracht bij. Een nullijn voor rijksmedewerkers accepteren wij niet. Het is tijd dat er erkenning komt voor de inzet van iedereen die dagelijks werkt voor de Rijksoverheid.

Wij roepen alle leden op - sta achter je collega’s, toon solidariteit en laat zien dat wij samen opkomen voor eerlijke arbeidsvoorwaarden!

Voor alle duidelijkheid: de bruggen worden tijdelijk geopend als krachtig signaal richting het Rijk. De actie brengt geen onveilige situaties met zich mee; veiligheid blijft te allen tijde onze hoogste prioriteit.

Volg onze kanalen voor updates en beelden van de actie op vrijdag 20 maart. Samen maken we duidelijk: stop de nullijn!

Martijn den Heijer, CNV
Magda Korolczuk, FNV Overheid
Peter Wulms, AC Rijksvakbonden
Wolléta Roozeboom, CMHF Overheid

Downloads