Cao Beroepsgoederenvervoer

Bijna vakantie Hierbij vind je, normaal gesproken, de laatste nieuwsbrief voor de vakantie. Daarin zijn een tweetal zaken die nog van belang zijn om te vermelden. Dit zijn hervatting cao-overleg en de herwaardering van functies.

Hervatting cao-overleg

Cao partijen betrokken bij de cao Beroepsgoederenvervoer hebben gezamenlijk besloten om 10 september 2025 de onderhandelingen te hervatten. Intussen hebben we al wel veel voorwerk gedaan om 10 september ook echt stappen te kunnen maken op het gebied van pensioen, RVU en dergelijke.

Functiewaardering

Partijen betrokken bij de cao Beroepsgoederenvervoer zijn bezig met de herwaardering van functies. Dit was echt nodig en de werkgroep maakt mooie stappen. Zodra hier inhoudelijk meer over te vertellen is, zal CNV dat zeker doen. Weet dat er specialisten vanuit CNV bij betrokken zijn, maar ook kaderleden zijn betrokken, zodat het proces en de inhoud goed bewaakt worden.

Tot slot

De vakantie nadert. Velen van jullie zijn al met vakantie of gaan binnenkort. Ook de betrokken bestuurders vanuit beroepsgoederenvervoer en de specialisten van naleving zijn of gaan binnenkort met vakantie. Ondanks de vakantie zijn we uiteraard bereikbaar. Geniet van de tijd die komt, rust goed uit en tot na de vakantie.

 

Roel van Dijk, bestuurder

Edwin Meijer, bestuurder

Britta Nicolasen, specialist naleving

Linda Kleijwegt, specialist naleving