Stef Deventer: ik kom graag met jou in contact

Geheel onverwacht is het besluit genomen om het gloednieuwe DC van Plus in Deventer te sluiten. Dit heeft ook grote gevolgen voor de chauffeurs van Stef, standplaats Deventer. Om tot goede afspraken te komen over de gevolgen van deze beslissing, kom ik graag met de betrokken chauffeurs en planners in contact.

Aan alle leden werkzaam bij Stef en voormalig Bakker logistiek

De sluiting van het distributiecentrum in Deventer heeft waarschijnlijk alleen gevolgen voor de chauffeurs en planners met de standplaats Deventer. Omdat het onduidelijk is of alle leden werkzaam bij Stef bij de juiste standplaats staan ingeschreven, is deze nieuwsbrief naar alle leden gestuurd. Het is dus goed mogelijk dat deze informatie niet relevant is voor jou. Ik maak van de gelegenheid gebruik om jou te vragen om mij te laten weten op welke vestiging jij werkzaam bent, zodat je in het vervolg de gerichte informatie kunt ontvangen.

Aan de leden werkzaam bij Stef Deventer

Jullie hebben geheel onverwacht te horen gekregen dat het werk binnenkort gaat stoppen. Ook de vakbonden zijn geïnformeerd en eergisteren, woensdag 11 juni, is er een eerste overleg geweest met Stef om afspraken te maken over de manier waarop de gevolgen van deze situatie moeten worden opgevangen. Deze afspraken zullen worden vastgelegd in een sociaal plan. In het eerste overleg hebben we gesproken over de basis van een sociaal plan en de eerste piketpaaltjes geslagen voor wat betreft de inhoud. Dit is allemaal gebaseerd op de 'basis'; om tot een echt passende inhoud te komen, is jouw input noodzakelijk. Het gaat immers over jou.

Informatiebijeenkomst

Om met jullie in gesprek te komen, zal ik op woensdag 17 juni samen met de collega's van de FNV de gehele dag aanwezig zijn op de locatie in Deventer. Met Stef is afgesproken dat de planning hier rekening mee gaat houden, zodat iedereen in de gelegenheid is om vragen te stellen en natuurlijk input te leveren voor de te maken afspraken in het sociaal plan. Omdat het voor mij niet duidelijk is wie er precies in Deventer werkzaam is, zou ik het fijn vinden wanneer je mij even een berichtje doet wanneer het jou betreft. 
Mocht je niet in de gelegenheid zijn om op woensdag 17 juni aanwezig te zijn, dan kun je mij uiteraard ook benaderen via onderstaande contact gegevens. 

Edwin Meijer
Bestuurder CNV
M 06-2306 5395 (ook Whatsapp) / e.meijer@cnv.nl