Cao Pluimvee definitief akkoord

Het heeft even geduurd maar de cao Pluimvee is door allen betrokken partijen akkoord verklaard en kan nu ingevoerd worden. Hiervoor moeten de cao-teksten aangepast worden en daar wordt nu aan gewerkt. De loonsverhogingen kunnen nu uitbetaald gaan worden met het salaris van juli 25. Voorts is er een eenmalige uitkering in verband de inbouw van de eindejaar uitkering in het loongebouw per juli 25.

Nieuw loongebouw

De kern van het akkoord is de invoering van een nieuw loongebouw per juli 2025.  Als lid van CNV staat we je bij met vragen over de indeling per juli 25. 

Er zijn spelregels afgesproken bij de invoering van het nieuwe loongebouw en een transitietabel is gemaakt betreffende de overgang per juli 25. Daarvoor komt een aparte informatiebrief vanuit CNV richting de leden.
Ook komt er telefonische ondersteuning en er is ook veel informatie hierover te vinden op de website van Sociale Zaken. Ga hiervoor naar www.szpluimvee.nl

Maak je collega lid!

Houd daarom je mail in de gaten de komende weken! Je treft al onze nieuwsbrieven aan op de cao-pagina waar je kunt meepraten en vragen kunt stellen. Ga naar de cao-pagina Alles over de cao Pluimvee | CNV
Met CNV kom je echter wel verder!  Maak daarom je niet-georganiseerde collega lid en laat haar of hem ook profiteren van de voordelen van een lidmaatschap van CNV. Ga hiervoor naar www.cnv.nl/maak-een-ander-lid/  

Peter de Ridder
Bestuurder CNV
M 06 5160 1997
p.deridder@cnv.nl

PS   In de bijlage tref je de Premie circulaire Pluimvee 2025

Downloads