Moeizaam overleg
Op 17 november zijn cao-partijen opnieuw om tafel gegaan. Het gesprek is moeizaam verlopen, en we vragen ons af of de ernst van de situatie voldoende is doorgedrongen tot het management. Onder de grote druk van het ultimatum hebben we bereikt dat er een akkoord is gekomen over de voor jullie belangrijke punten. Nu is het zaak om aan de slag te gaan met de uitvoering van de gemaakte afspraken. Wij hopen dat dit vanaf nu op een constructieve en voortvarende manier zal verlopen.
Belangrijkste punten uit het verbeterde eindbod
De directie heeft een aantal concrete verbeteringen gedaan. De belangrijkste verbeteringen zijn:
- Vanaf 1 juli 2025 wordt ploegentoeslag ook over overwerk uitbetaald.
- Voor het einde van de cao-looptijd komt er op alle drie de locaties een generatiepact.
- Vanaf 1 juli 2025 wordt er een toeslag van 3% ingevoerd voor de wachtoverdracht, goed voor een vergoeding van 15 minuten.
Stemming verbeterd eindbod
Samen met de kaderleden zijn we tot de conclusie gekomen dat het verbeterde eindbod genoeg is om aan jullie voor te leggen.
Son
Datum: 24 november
Aanvang: 19:30 uur
Locatie: grote vergaderzaal Son
Vuren
Datum: 28 november
Aanvang: 13:00 uur en 14:00 uur
Locatie: kantine Vuren
Burgum
Datum: 5 december
Aanvang: 14:00 uur en 16:15 uur
Locatie: Vigevenozaal
Blijf op de hoogte
Wil je het cao-traject blijven volgen en eerdere nieuwsberichten teruglezen? Bezoek dan onze cao-pagina. Hier kun je ook reageren en vragen stellen. Klik hier om naar jouw cao-pagina te gaan.
Mede namens de cao-delegatie.
Paul van Boxtel (bestuurder FNV), Hans van Rulo (CNV) en Toon Hoppenbrouwers (FNV) - kaderleden Son, Christiaan Walraven (CNV) en Agnes Vroegh (FNV) - kaderleden Vuren, Eelke Beintema (CNV) - Hendrik-Gerrit Elzinga (FNV) - kaderleden Burgum
Sharon van Boxmeer
Bestuurder CNV
M. 06 2886 6512
E. s.vanboxmeer@cnv.nl