Darling Ingredients | Leden stemmen unaniem in met verbeterd eindbod

De afgelopen weken hebben wij het verbeterde eindbod voor de nieuwe cao ter stemming voorgelegd aan de leden op de locaties Son, Vuren en Burgum. We zijn verheugd te kunnen melden dat de leden unaniem hebben ingestemd met het verbeterd eindbod.

Een nieuwe cao van kracht per 1 juli 2025

De afgelopen weken hebben wij het verbeterde eindbod voor de nieuwe cao ter stemming voorgelegd aan de leden op de locaties Son, Vuren en Burgum. De leden hebben unaniem ingestemd met het voorstel.

Met deze uitkomst is de nieuwe cao een feit. De afspraken zullen met terugwerkende kracht gelden vanaf 1 juli 2025.

Vervolgstappen 

Hoewel de instemming belangrijk is, zijn we er nog niet. De komende periode moeten we hard aan de slag met het verder uitwerken van de gemaakte afspraken, waaronder:

  • De generatiepactregeling
  • De beldienst voor chauffeurs
  • Overige afspraken uit het verbeterd eindbod


We houden jullie uiteraard op de hoogte van de voorgang van de stappen die worden gezet.

Mede namens de cao-delegatie.

Paul van Boxtel (bestuurder FNV), Hans van Rulo (CNV) en Toon Hoppenbrouwers (FNV) - kaderleden Son, Christiaan Walraven (CNV) en Agnes Vroegh (FNV) - kaderleden Vuren, Eelke Beintema (CNV) - Hendrik-Gerrit Elzinga (FNV) - kaderleden Burgum

Sharon van Boxmeer
Bestuurder CNV
M. 06 2886 6512 
E. s.vanboxmeer@cnv.nl