Ik zie jou graag in de kantine tijdens de ledenvergadering
Wij hebben een tweetal bijeenkomst gepland. Deze bijeenkomsten zijn op:
Dinsdag 7 oktober
Aanvang:
- 14:00 uur tot 14:45 uur, of;
- 15:15 uur tot 16:00 uur.
De bijeenkomsten vinden plaats in de kantine.
Heb jij nachtdienst en wil jij ook naar een bijeenkomst? Dan kan jij je opgeven bij jouw eigen vakbondsbestuurder. Bij minimaal 5 mensen zullen wij ook voor de werknemers die een nachtdienst hebben een bijeenkomst houden. Deze zal voorafgaande aan jouw nachtdienst op 7 oktober plaatsvinden.
Kan jij niet naar een bijeenkomst komen? Maar wil jij toch input geven? Mail dat dan naar l.kuiper@cnv.nl.
Wij hebben samen de werkgever drie rondes vastgelegd
Op 16 en 27 oktober en 11 november gaan wij onderhandelen over jouw nieuwe cao. Tijdens dit proces zal ik jou op de hoogte houden van de voortgang.
Invloed
De cao is voor alle medewerkers in het bedrijf maar jij kan daar als lid van CNV rechtstreeks invloed op uitoefenen. Laat die mogelijkheid niet voorbij gaan! Voor vragen of opmerkingen over jouw werk of het lidmaatschap kan jij ook bij jouw CNV-onderhandelaar terecht.
Meepraten en vragen stellen
Op de cao-pagina is het hele cao-traject te volgen en kan jij meepraten, reageren (ook op anderen) en je vraag stellen. Ga direct naar de cao-pagina.
Maak jouw collega lid!
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Tijdelijk ontvangt je collega de eerste drie maanden 50% korting op de contributie. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!
Ik houd jou op de hoogte en ik zie jou graag 7 oktober.
Mede namens Sander Rinker, Jan Willem van Boven (CNV), Monique Daamen en Martin Hakkenhaar (FNV).
Lisa Kuiper
Bestuurder CNV
E: l.kuiper@cnv.nl
M: +316 42 48 92 10