Cao Sanquin: Start van eerste acties voor een goede cao

Op donderdag 9 juli organiseert Sanquin een digitale medewerkersbijeenkomst. Naar verwachting zal de directie tijdens deze bijeenkomst ingaan op de financiële situatie van Sanquin en uitleggen waarom zij vinden dat het huidige eindbod verantwoord is.

Juist tijdens deze bijeenkomst willen wij samen met jullie op een makkelijke, maar duidelijke manier laten zien dat medewerkers het eindbod onvoldoende vinden. Wij vragen daarom iedereen die aan deze bijeenkomst deelneemt om de bijgevoegde afbeelding in te stellen als achtergrond tijdens de Teams-vergadering. 
Wanneer veel collega's dezelfde afbeelding gebruiken, ontstaat een krachtig en zichtbaar signaal richting de directie. Zonder een woord te zeggen laten we zien dat medewerkers achter de uitslag van de stemming staan en verwachten dat Sanquin met een beter cao-voorstel komt.

Zo pas je je achtergrond aan in Teams

Achtergrond wijzigen

  1. Sla eerst de bijgevoegde afbeelding op
  2. Open de Teams-vergadering van de bijeenkomst
  3. Klik op Video-effecten of Achtergrond/Avatars
  4. Klik op meer video-effecten
  5. Klik rechts ( onder het kopje achtergronden) op nieuwe toevoegen
  6. Kies de door jou opgeslagen  afbeelding en stel deze in als achtergrond.
  7. Lukt bovenstaande niet? Geen probleem. Schrijf de tekst op een A4’tje en plaats die voor je camera. 

Samen maken we het verschil

De uitslag van de stemming heeft laten zien dat de leden een duidelijk signaal hebben afgegeven. Nu is het belangrijk dat wij dat signaal ook zichtbaar blijven maken. Wij hopen daarom dat zoveel mogelijk collega's donderdag meedoen aan deze eerste actie. Samen laten we zien dat de medewerkers van Sanquin achter een betere cao staan. Volg ons ook op de website Alles over cao Sanquin | CNV

Wat kan je nog meer doen?

  • Hang flyers, posters en/of spandoeken op in je werkplek, bijvoorbeeld bij de ramen, liften, toiletten en (toegangs)deuren;
  • Wil je meedenken over alle actievormen? Meld je dan bij ons aan voor de whatsappgroep van het actiecomité;
  • Wil je de contactpersoon zijn voor jouw locatie? Laat het ons dan weten!
  • Bespreek de situatie met zoveel mogelijk collega’s en betrek hen bij de acties. Samen sta je sterker!

Hanane Chikhi                                     Daniëlle Valstar & Liselotte Struijs
Vakbondsbestuurder CNV                   Vakbondsbestuurder FNV

Downloads