Cao Betonproductenindustrie 2026 van start met enquête

Binnenkort zal ik starten met de cao-onderhandelingen voor jouw cao voor het jaar 2026. Hiervoor is jouw input heel erg belangrijk, het gaat namelijk om jouw arbeidsvoorwaarden!

Jouw input is belangrijk

Ik verzoek je deze enquête in te vullen zodat ik een goed beeld heb van wat je belangrijk vindt en wat je op dit moment nog mist in de cao.  Stuur de enquête ook gerust door naar andere collega’s die geen cao lid zijn. Hoe meer input ik namelijk heb, des te beter beeld ik krijg wat er onder de werknemers speelt.

Vul de cao-enquête in

Klik hier om naar de digitale enquête te gaan.
Krijg je deze nieuwsbrief per post, dan vind je deze enquête op de cao-pagina Betonproductenindustrie:  www.cnv.nl/bouw/steen-en-glas/cao-betonproductenindustrie/
Vul deze enquête uiterlijk 26 mei 2026, 16.00 uur in.
Stuur deze enquête ook door aan jouw collega die nu nog geen lid is. Maak deze collega ook lid! Ga voor meer informatie naar Met jouw collega's staan we sterker. Nodig ze uit! | CNV

Heb je nog vragen?

Mocht je vragen of opmerkingen hebben, ook in geval er andere werkgerelateerde situaties spelen, schroom dan niet om via de onderstaande contactgegevens met mij contact op te nemen.
Alvast bedankt voor het invullen!

Tossif Alvi, bestuurder CNV
M 06 8192 0379 / t.alvi@cnv.nl