Ook de leden van de overige betrokken bonden hebben ingestemd met dit onderhandelingsresultaat. Daarmee is dat onderhandelingsresultaat nu omgezet in een akkoord en kan het op korte termijn van kracht worden. De bonden hebben de directie van Sabic Limburg inmiddels geïnformeerd over de uitslag van de ledenraadplegingen.
CAO
De ledenraadplegingen omtrent de ontstane situatie rond de cao van Sabic Limburg worden afgesloten op 3 december aanstaande. Daarna zullen wij onze leden informeren over de uitkomst van die raadplegingen.
Vragen?
Heb je nog vragen? Laat het dan weten. Dat kan via de mail of via jouw cao-pagina. Je kunt natuurlijk ook de kaderleden Erik Peerlings, Bryan van der Zwaag, Kevin van der Zwaag, Ryan Bolster of Christiaan Carlucci aanspreken.
Mede namens de kadergroep,
Ed Leunissen
Bestuurder
M: 06-29023284
E: e.leunissen@cnv.nl