Wat vind jij belangrijk?
Een goede CAO maken we samen. Waar loop je in de praktijk tegenaan en wat moet er volgens jou echt verbeterd worden? Of het nu gaat om salaris, werkdruk, of persoonlijke ontwikkeling: jouw stem telt.
Laat van je horen voor 21 mei!
Stuur je input naar f.toufik@cnv.nl of loop even binnen bij je collega Janneke Grit (kaderlid CNV).
Wat kun je verwachten?
De onderhandelingen staan gepland op: 2, 18 en 24 juni a.s. Na elke ronde sturen we je een update via de nieuwsbrief. Indien de situatie erom vraagt, plannen we tussentijds een ledenvergadering. Houd je e-mail de komende maanden dus goed in de gaten!
Samen staan we sterker aan de onderhandelingstafel. Laten we gaan voor een resultaat dat recht doet aan jouw inzet bij Wageningen Research.
Nog geen lid?
Is je collega nog geen lid? Met jouw collega's staan we sterker. Nodig ze uit! | CNV
Als lid heb je het recht om mee te beslissen over het resultaat van de onderhandelingen. Het resultaat dat gaat over jouw arbeidsvoorwaarden.
Met vriendelijke groet,
Fadua Toufik