Wanneer: donderdag 25 juni 2026
Tijdstip: 12.00 - 13.30 uur
Waar: parkeerplaats P1 bij Gate 2 (oude postbaan)
Tijdens deze actie leggen we anderhalf uur het werk neer en komen we samen voor een uitgebreide lunch. Er is een frietkar aanwezig, dus schuif vooral aan!
Waarom deze actie?
We hebben nog steeds geen nieuwe cao bij Ebert HERA. Ondanks een topjaar weigert de werkgever een loonsverhoging te geven. Zelfs nu de inflatie weer fors toeneemt. We staan nog steeds met lege handen. Maar het gaat niet alleen om loon. Het gaat ook om de werksfeer. Hoe het bedrijf met medewerkers omgaat. Een petitie, getekend door ruim 300 Ebert HERA medewerkers, wordt genegeerd. Een petitie waarin blijkt dat mensen zich onveilig voelen, zich niet gehoord voelen. Daarin moet verandering komen.
Kortom:
- Er is nog geen nieuwe cao
- De werkgever weigert loonsverhoging, ondanks een zeer goed bedrijfsjaar
- Collega’s ervaren een onveilige werksfeer
Dit kunnen en accepteren we niet. Daarom eisen we van de werkgever:
- Een eerlijke en nieuwe cao
- Loonsverhoging voor alle medewerkers
- Een veilige en respectvolle werkplek
Iedereen verdient fatsoenlijke arbeidsvoorwaarden én respect op het werk.
Doe mee!
Jouw deelname is belangrijk. Hoe meer collega’s meedoen, hoe groter de druk op de werkgever. Leg daarom op donderdag 25 juni om 12.00 uur het werk neer en kom naar de actie. Samen laten we de werkgever zien dat het anders moet. Dit is hét moment om samen op te staan voor je rechten. Alleen samen krijgen we beweging in de onderhandelingen en zorgen we voor een betere werkplek.
Maak je collega lid!
Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega ontvangt de eerste 3 maanden 50% korting. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!
We rekenen op je!
Heb je nog vragen of op- aanmerkingen? Laat het dan weten. Dat kan via de mail of via jouw cao-pagina Ebert HERA.
Namens de gezamenlijke vakbonden: CNV, FNV, ABW, De Unie en Synergo‑VHP,
Ed Leunissen
Bestuurder
M: 06 29 02 32 84
E: e.leunissen@cnv.nl