Eisen petitie
In de petitie hebben we 5 eisen gesteld aan de leiding:
- Een eerlijke en marktconforme loonsverhoging;
- Betere communicatie door de leiding van het bedrijf;
- Een einde aan de angstcultuur;
- Duidelijke en transparante afspraken over het promotiebeleid;
- Meer duidelijkheid over de mogelijkheden voor opleidingen en ontwikkeling.
De petitie kun je in de bijlage vinden.
Familie
We hebben Kern eraan herinnert dat Ebert HERA zegt er trots op te zijn een familiebedrijf te zijn. Een bedrijf waar de medewerkers als familie wordt gezien. Een bedrijf waar iedereen zich op zijn gemak moet voelen, waar je je thuis voelt. Maar 1 op de 3 medewerkers is teleurgesteld, missen de waardering. In een familie zou je dat snel aanpakken. Want als je iets in een familie niet wilt, is dat een groot deel zich niet gehoord voelt en ontevreden is. Maar het gaat nog verder. Een deel van de medewerkers geeft zelfs aan zich onveilig te voelen, durven zich niet uit te spreken uit angst voor de gevolgen. Dat moet je niet willen als familie.
Vervolg
Na de bijeenkomst hebben we met de bestuurders nog even met Kern gesproken. Hij heeft beloofd dat hij met een reactie zal komen. We zullen als bonden binnenkort een gezamenlijke ledenvergadering houden om te overleggen hoe we verder gaan. In verband met vakantie zal die ledenvergadering midden juni plaatsvinden. Zodra we een datum en locatie hebben, laten we dat horen.
Vragen?
Heb je nog op- of aanmerkingen? Laat het vooral horen. Dat kun je doen door je kaderlid Roel Pieters aan te spreken. Dat kan ook via de mail of via jouw cao-pagina.
Mede namens kaderlid Roel Pieters,
Ed Leunissen
Bestuurder CNV
M: 06 2902 3284
E: e.leunissen@cnv.nl