Cao Carglass | Update eerste onderhandelronde

De huidige cao van Carglass loopt af op 1 juli 2026. Op dinsdag 2 juni vond de eerste onderhandelronde plaats voor een nieuwe cao. In deze nieuwsbrief praten we je bij over de stand van zaken en delen we de voorstellenbrief van CNV.

Eerste overlegronde: veel onderwerpen op tafel

Tijdens de eerste bijeenkomst hebben CNV en FNV hun voorstellen toegelicht. De voorstellenbrief van CNV vind je in de bijlage. Daarna gaf Carglass een uitgebreide bedrijfsupdate en presenteerde het bedrijf zijn eigen voorstellen. Het overleg verliep constructief en er was veel ruimte om nadere vragen te stellen.

Al snel werd duidelijk dat er veel onderwerpen op tafel liggen. Er is veel informatie om door te nemen en te begrijpen. Op een aantal punten zijn raakvlakken, tegelijkertijd zijn er ook onderwerpen die nieuw zijn en waar wij ons als vakbonden verder in moeten verdiepen om goed te kunnen beoordelen wat de impact voor medewerkers is.

Volgende cao-ronde

Op 9 juni gaan de gesprekken verder. We hopen dan de eerste inhoudelijke stappen te kunnen zetten en te onderzoeken waar we dichter bij elkaar kunnen komen.

Blijf betrokken 

Jouw betrokkenheid blijft belangrijk. Jij weet wat er speelt op de werkvloer en welke verbeteringen nodig zijn. Daarom blijven we je gedurende het traject informeren en organiseren we indien nodig een digitale ledenvergadering. Deel deze nieuwsbrief ook met collega’s die nog geen lid zijn van een vakbond, zodat we met zoveel mogelijk input afspraken kunnen maken.

Mede namens Rob van der Vlught, (kaderlid CNV) René Schols (kaderlid CNV), Maurice Berghuis (kaderlid FNV), Max van Leer (kaderlid FNV) en Dennis Vereggen (bestuurder FNV) .

Sharon van Boxmeer
Bestuurder CNV
E. s.vanboxmeer@cnv.nl


Downloads