Inzet voorstellenbrief
In de loop van volgende week ontvang je een nieuwsbrief met daarin een enquête waarin we je vragen aan te geven wat jij belangrijk vindt voor de komende cao-onderhandelingen. Houd je mailbox dus in de gaten. Mocht je eind volgende week nog niets hebben ontvangen, check dan je spambox. Staat de nieuwsbrief daar ook niet in, stuur me dan een mail. Dan zorg ik ervoor dat je de enquête alsnog van mij ontvangt.
Gedurende het hele traject van de onderhandelingen kun je alle informatie over de voortgang ook terugvinden op de cao-pagina MITT via deze link.
Maak je collega lid!
Wil jij ook een goede cao MITT, word dan lid van CNV. Om tijdens het onderhandelen een grotere vuist te kunnen maken, dienen we de organisatiegraad te verhogen. Wij spreken namens jullie en kunnen betere afspraken maken als er meer leden komen. Als jij als lid een nieuw lid aanbrengt dan ontvang je van ons een cadeaubon van € 20. Via deze link kun je een collega aanmelden als lid of via www.cnv.nl/maak-een-ander-lid/ En alle collega’s bij de verschillende bedrijven die al lid zijn: bedankt voor jullie steun! Dankzij jullie kunnen we ons sterk maken voor een goede cao.
Wij zijn op zoek naar leden die actief willen worden bij MITT. Laat je telefoonnummer of e-mailadres achter via een mailtje of de whatsapp en we leggen je uit hoe jij het verschil kunt maken.
Vragen of opmerkingen?
Heb je vragen of opmerkingen die je nu al wilt delen, of wil je dat ik en de collega-vakbonden nog langskomen bij jullie op het bedrijf neem dan contact met me op!
Je kunt me bereiken via de onderstaande gegevens. Mijn mobiele nummer gebruik ik ook voor whatsapp, dus ook op die manier kun je me bereiken.
Hank Oomkes
Bestuurder CNV
M: 06 51 60 20 57
E: h.oomkes@cnv.nl