Onderhandelingen van start, CNV vraagt 5%

De inzet van CNV voor de nieuwe cao Philip Morris Investments is 5% loonsverhoging. Ook doen wij voorstellen om de werkdruk te verlagen en hebben we ruim aandacht om gezond de eindstreep te halen. Aanstaande dinsdag starten de onderhandelingen.

Onze belangrijkste punten op een rij

  • 5% loonsverhoging per 1 juli 2026.
  • De mogelijkheid om 100 weken verlof te sparen
  • Het structureel maken van het individueel keuzebudget
  • Ouderschapsverlof 100% betaald in de eerste 9 weken, 50% betaald voor de overige weken
  • Een eerlijke 80-90-100-regeling
  • Een volledige vergoeding van het 1e jaar lidmaatschap van de vakbond

Orde op zaken stellen

In de enquête is het me opgevallen dat er veel onvrede is over de hoge werkdruk en de slechte bereikbaarheid van P&C. Het afgelopen jaar hebben wij als gezamenlijke vakbonden ook ervaren dat wij niet de hoogste prioriteit hebben. Wat ons betreft is dat nu afgelopen. Wij gaan de onderhandelingen constructief in, maar willen wel dat er orde op zaken gesteld wordt door Philip Morris.

Onze volledige brief met 20 voorstellen kun je onderaan deze nieuwsbrief lezen. We gaan ons best doen om een goed resultaat voor jou te realiseren. Aanstaande dinsdag gaan we dus van start met de onderhandeling, daarna zal ik je opnieuw informeren via een nieuwsbrief.

Maak je collega lid

De komende tijd blijf ik je informeren over de voortgang van de cao-gesprekken. Een goed resultaat hangt ook af van hoe sterk de vuist is die we met elkaar kunnen maken. Hoe meer collega’s lid worden van de vakbond, hoe beter we het CNV-geluid kunnen laten horen aan de onderhandelingstafel. Spreek daarom ook eens met je collega over een vakbondslidmaatschap. Misschien heeft hij of zij er nog nooit over nagedacht. Wordt je collega lid via jou, dan ontvang jij van ons een cadeaubon t.w.v. €20,-. En nieuwe leden betalen de eerste 3 maanden maar 50%. Via deze link vind je alle informatie over het lid maken van je collega.

Wil je iets aan me kwijt?

Lees alle voorstellen van CNV eens rustig door. Heb je vragen of vind je dat we iets heel anders moeten doen? Laat het me weten, mijn telefoon staat voor je aan. Je mag me altijd bellen of een berichtje sturen op WhatsApp. Na dinsdag zal ik je via deze nieuwsbrief opnieuw informeren over de voortgang.

 

Marjelle Boorsma
Onderhandelaar CNV

M: 06 42 49 17 44
E: m.boorsma@cnv.nl

Downloads