Update cao onderhandelingen ETD

Afgelopen week zijn de onderhandelingen over een nieuwe cao voor de Elektrotechnische Detailhandel gestart. Tijdens deze eerste onderhandelingsronde hebben alle partijen hun voorstellenbrieven toegelicht.

Ook wij hebben onze voorstellen toegelicht. We zetten onder andere in op een structurele verbetering van de koopkracht, waarbij de loonafspraken met terugwerkende kracht vanaf 1 januari 2026 moeten gelden. Daarnaast willen we afspraken maken over een passende eenmalige compensatie.

Ook hebben we voorstellen gedaan over de beloning van leidinggevende functies en het verbeteren van de reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer.

Morgen verder met de onderhandelingen
Op dinsdag 15 september gaan we opnieuw met elkaar om tafel. Waar de eerste bijeenkomst vooral in het teken stond van het toelichten van de verschillende voorstellen, is er morgen ruimte voor verdere vragen en gaan we daadwerkelijk inhoudelijk onderhandelen.

Onze voorstellenbrief
De volledige voorstellenbrief van CNV vinden jullie als bijlage bij deze nieuwsbrief. Hierin kunnen jullie precies teruglezen waar wij ons tijdens de onderhandelingen voor inzetten.

We houden jullie uiteraard op de hoogte van de verdere voortgang.

Met vriendelijke groet,

Chantal van Binsbergen
Onderhandelaar CNV

Downloads