SBR van Heineken is verlengd tot 1 april 2027: stem mee over het bereikte resultaat

Na overleg tussen de partijen is overeenstemming bereikt over de verlenging van de Sociale Begeleidingsregeling (SBR). Daarnaast kijken we alvast vooruit naar de komende cao-onderhandelingen en de verdere ontwikkeling van sociale regelingen binnen Heineken.

Verlenging Sociale Begeleidingsregeling (SBR)

De huidige Sociale Begeleidingsregeling (SBR) is, behoudens enkele tekstuele wijzigingen, verlengd tot 1 april 2027. Hiermee blijft er een duidelijk en zorgvuldig kader bestaan voor situaties waarin organisatorische veranderingen gevolgen hebben voor medewerkers.

Verkenning Plaatsmakersregeling

Gedurende de looptijd van de verlengde SBR zullen partijen gezamenlijk onderzoeken of aan een volgende versie van de SBR een Plaatsmakersregeling kan worden toegevoegd. In de komende periode zullen de mogelijkheden, voorwaarden en wenselijkheid van een dergelijke regeling nader worden verkend.

Vooruitblik cao-onderhandelingen

In het najaar starten de voorbereidingen voor de nieuwe cao-onderhandelingen. Daarbij vinden wij het belangrijk dat de cao-inzet aansluit bij wat er leeft onder onze leden. Daarom zullen wij jullie actief betrekken bij het formuleren van de cao-voorstellen.

Uiteraard houden wij jullie gedurende het traject op de hoogte van de ontwikkelingen.

Stemmen over de SBR

Het CNV legt de verlengde SBR met een positief advies aan jullie voor. Wij zijn van mening dat de gemaakte afspraken zorgen voor continuïteit en duidelijkheid voor medewerkers, terwijl tegelijkertijd ruimte wordt gecreëerd om verder te werken aan toekomstige verbeteringen.

Je ontvangt hierna een aparte nieuwsbrief van CNV om je stem uit te brengen. Hierop kun je aangeven of je voor of tegen de voorgestelde verlenging van de SBR stemt. Stemmen kan tot en met 15 juni 2026, 23.59 uur.

Maak je collega lid!

Jij bent lid, dus jij snapt waarom dit zo belangrijk is. Weet jouw collega dat ook? Maak je collega lid en ontvang voor elk lid wat jij inschrijft een keuze cadeaubon ter waarde van € 20,-. Jouw collega ontvangt de eerste 3 maanden 50% korting. Ga voor informatie en voorwaarden naar CNV leden werven. Ze kunnen ook zelf lid worden via www.cnv.nl/lid-worden/. Word lid!

Heb je vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief? Neem dan gerust contact met mij op.

Jerry Piqué
Onderhandelaar CNV
M: 06 51 60 20 52
E: j.pique@cnv.nl

Downloads