CNV komt langs bij PLUS DC Deventer op 19 juni
Ga met ons in gesprek en stel je vragen!
CNV is, samen De Unie en FNV, volop in gesprek met Plus om tot een goed sociaal plan te komen. We maken ons sterk voor duidelijke, eerlijke afspraken over zaken als een beëindigingsvergoeding, begeleiding naar ander werk en scholing. Op 6 juni stuurden we hierover al een nieuwsbrief. Die kan je hier teruglezen.
Jouw stem en vragen zijn onmisbaar. Alleen samen komen we tot een sociaal plan dat aansluit bij wat jij en je collega’s belangrijk vinden.
Daarom komt CNV donderdag tussen 14:00 en 15:00 uur langs bij het distributiecentrum in Deventer. Dit is hét moment om:
- Je vragen te stellen over je rechten, het sociaal plan en de gevolgen van de reorganisatie
- Je zorgen te delen en suggesties te doen voor goede sociale afspraken
- Samen met collega’s op te trekken voor sterke collectieve afspraken
Waarom is jouw inbreng belangrijk?
De onderhandelingen zijn nog in volle gang. We willen weten wat er leeft op de werkvloer. Wat vind jij belangrijk? Welke afspraken moeten er volgens jou zeker in het sociaal plan komen? Jouw input nemen we we mee aan de onderhandelingstafel. Samen staan we sterker!
Nadat we met Plus alle onderwerpen in het sociaal plan hebben besproken, kunnen CNV-leden op het sociaal plan stemmen.
Heb je een collega die nog geen lid is?
Ken je collega’s die nog geen lid zijn van een vakbond? Nodig ze uit om ook hun vragen te stellen en mee te praten. Hoe meer mensen zich laten horen, hoe krachtiger we staan. Bovendien: voor elke collega die je aanmeldt als lid, ontvang jij een cadeaubon van €20 en betaalt je collega slechts € 25 voor de eerste vijf maanden www.cnv.nl/lid-worden/.
Contact en vragen
Heb je nu al vragen of wil je je wensen delen? Neem contact op met:
- Elise van der Wal, onderhandelaar CNV: 06 4248 9079 / e.vanderwal@cnv.nl
- Joost Pastoor, onderhandelaar CNV: 06 4249 1736 / j.pastoor@cnv.nl
Of stel je vragen en reageer via de cao-pagina. Ontvang je deze nieuwsbrief per post? Ga dan naar www.cnv.nl en ga vervolgens naar het kopje cao's en tik in het zoekveld Foodservice en Groothandel in Levensmiddelen in.